Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 3+1 v Ostravě s velkou zasklenou lodžií

Prodáno

Popis nemovitosti

Pokud hledáte bydlení v klidné části Ostravy, je zde v exkluzivní nabídce byt ve vilové části Ostravy. Občanská vybavenost, služby MHD i dostupnost cyklostezek Odře a rybníkům je v blízkém okolí a snadno dostupné je i napojení na dopravní tepny.........

Na nemovitosti váznou nedoplatky a exekuce.

Byt vyžaduje kompletní rekonstrukci před dalším využitím.

PENB domu-"C"

Reference po prodeji

Kdybych měla hodnotit práci pana Krupy známkou jako ve škole určitě by dostal jedničku s hvězdičkou. Díky své snaze, profesionalitě a určitě i dlouholetým zkušenostem se mu podařilo to co vypadalo téměř nemožné. Jednalo se o můj byt, s jehož prodejem byly již od počátku dosti velké problémy, které neustále narůstaly. Presto se nakonec i za pomoci právníků prodej uskutečnil a tím mi spadl ze srdce obrovský kámen. Dokonce mi poradil se sháněním nového bydlení a doporučil i solidní stěhovací firmu.
A to určitě každý realitní makléř nedělá. Za vše moc děkuji a přeji hodně zdaru v další práci.Hana Vějačková.

Milan Krupa

V roce 1979 jsem svou praxi zahájil výstavbou škol, prodejen, domovem pro seniory a také bytů na "Dubině". Od roku 1990 jsem se specializoval na obklady, dlažby a rekonstrukce nemovitostí. Úraz a doporučení lékařů mne přimělo opustit realizaci nemovitostí a vyhledat aktivity méně náročné na pohyb. Začala éra finančního poradenství v roce 2000, kde probíhaly komplexní služby včetně konzultací a poradenství ve výstavbě bydlení, pronájmu a správy nemovitostí. V roce 2020 jsem se vrátil k nemovitostem - realitní činnosti a logická je hlavně působnost pro Ostravu a okolí.

 


Milan Krupa

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF