Byt 4+1, prodej, Ostrava-Poruba

Prodáno

Popis nemovitosti

Bytová zástavba z r.1964, provedená z blokopanelů a betonového nosného skeletu. Bytový dům je umístěn v klidné lokalitě Ostravy Poruby a přesto v blízkosti Hlavní třídy, hlavní dopravní tepny Opavské, polikliniky i nemocnice, školy i školky, ale i nákupních center. MHD v dosahu je samozřejmostí. Dům je po revitalizaci zateplené fasády, výměně oken a rekonstrukci výtahu i stoupaček.
Samotný byt je v původním stavu, velmi dobře udržovaný a vybavený. Vzhledem k roku výstavby je vhodná rekonstrukce rozvodů , sanity i kuchyně. Dispozice nosného systému umožňuje novému majiteli velmi zajímavé možnosti ke změně dispozic v místnostech. 75,5 m2 umožňuje do budoucna pohodlné bydlení pro mladou rodinu s dětmi.

Cena 2.800.000,-Kč

Fotogalerie

Milan Krupa

Nemovitosti mne provází celý život. Nejdříve studium, pak realizace výstavby bytů, škol, prodejen a jiné občanské vybavenosti v rámci města Ostravy. Po sametové revoluci jsem deset let měl obkladačskou firmu s celorepublikovou působností. Po úraze jsem dvacet let podnikal v oblasti finančního poradenství.  S klienty jsme často řešili jejich bydlení. Prodej, koupě nebo rekonstrukce nemovitostí. Celou dobu mne to stále lákalo zpět k nemovitostem. Z těchto důvodů se z celé mé dlouholeté působnosti vyvinula cesta realitního makléře. Logická je působnost pro Ostravu.

 


Milan Krupa

Kontaktní formulář