Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 4+1, prodej, Ostrava-Poruba

Prodáno

Popis nemovitosti

Bytová zástavba z r.1964, provedená z blokopanelů a betonového nosného skeletu. Bytový dům je umístěn v klidné lokalitě Ostravy Poruby a přesto v blízkosti Hlavní třídy, hlavní dopravní tepny Opavské, polikliniky i nemocnice, školy i školky, ale i nákupních center. MHD v dosahu je samozřejmostí. Dům je po revitalizaci zateplené fasády, výměně oken a rekonstrukci výtahu i stoupaček.
Samotný byt je v původním stavu, velmi dobře udržovaný a vybavený. Vzhledem k roku výstavby je vhodná rekonstrukce rozvodů , sanity i kuchyně. Dispozice nosného systému umožňuje novému majiteli velmi zajímavé možnosti ke změně dispozic v místnostech. 75,5 m2 umožňuje do budoucna pohodlné bydlení pro mladou rodinu s dětmi.

Cena 2.800.000,-Kč

Milan Krupa

V roce 1979 jsem svou praxi zahájil výstavbou škol, prodejen, domovem pro seniory a také bytů na "Dubině". Od roku 1990 jsem se specializoval na obklady, dlažby a rekonstrukce nemovitostí. Úraz a doporučení lékařů mne přimělo opustit realizaci nemovitostí a vyhledat aktivity méně náročné na pohyb. Začala éra finančního poradenství v roce 2000, kde probíhaly komplexní služby včetně konzultací a poradenství ve výstavbě bydlení, pronájmu a správy nemovitostí. V roce 2020 jsem se vrátil k nemovitostem - realitní činnosti a logická je hlavně působnost pro Ostravu a okolí.

 


Milan Krupa

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF