Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt u metra 2+1,Praha 4

Byt 300m od metra Budějovická

Občanská vybavenost v dosahu

Parkování a dostupný dojezd na magistrálu

Prodáno

Popis nemovitosti

Hledáte bydlení s hotovým zázemím i pro děti, dostupnost metra, parkování a nákupní centrum? To vše nabízí byt v osobním vlastnictví na ulici Antala Staška v Praze 4. Byt v 3.NP ze 4 je situován lodžií do ulice a kuchyní s druhým pokojem do zeleně a sportoviště.

Výhody a plusy:

Technické parametry bytu:

Jedná se o klidné bydlení v zabydlené lokalitě, která je i dobře přístupná autem na hlavní komunikaci pro výjezd z Prahy. Vzhledem k nízkým nákladům na bydlení je byt vhodný pro mladší pár jako start nebo starší pár pro klidný život

Zajištěn právní servis, advokátní úschova, přepis bytu na KÚ

Cena : 6.250.000,- Kč včetně všech poplatků

Videoprohlídka

Milan Krupa

V roce 1979 jsem svou praxi zahájil výstavbou škol, prodejen, domovem pro seniory a také bytů na "Dubině". Od roku 1990 jsem se specializoval na obklady, dlažby a rekonstrukce nemovitostí. Úraz a doporučení lékařů mne přimělo opustit realizaci nemovitostí a vyhledat aktivity méně náročné na pohyb. Začala éra finančního poradenství v roce 2000, kde probíhaly komplexní služby včetně konzultací a poradenství ve výstavbě bydlení, pronájmu a správy nemovitostí. V roce 2020 jsem se vrátil k nemovitostem - realitní činnosti a logická je hlavně působnost pro Ostravu a okolí.

 


Milan Krupa

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF