Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt Zlaté Hory

Byt  3 + 1   PENB "C"

 

Popis nemovitosti

V srdci malebného městečka Zlaté Hory, obklopeného nádhernou přírodou podhůří Jeseníků, nabízíme k prodeji prostorný byt o orientační ploše 71m2. Tento byt v osobním vlastnictví se nachází ve 4. nadzemním podlaží a je přístupný výtahem, což zajišťuje pohodlné bydlení i pro ty, kteří preferují vyšší patra bez nutnosti používání schodů.

Interiér bytu je zachován v původním, ale velmi dobře udržovaném stavu, což novým majitelům poskytuje unikátní příležitost přetvořit prostor podle svých představ. Lze rozšířit koupelnu, dispozičně upravit kuchyňský kout atd. Byt se může pochlubit prosklenou lodžií, která slouží jako ideální místo pro relaxaci s výhledem na okolní krajinu. Kromě toho je součástí bytu šatní komora v bytě i na chodbě v patře, nabízející praktické řešení pro úschovu oblečení a dalších věcí včetně kol, čímž se maximálně využívá dostupný úložný prostor.

Přednosti:

Tato nabídka je ideální pro ty, kteří hledají klidné a pohodlné bydlení v nádherném prostředí s veškerým komfortem, občanskou vybaveností, zdravotním střediskem, školou a včetně parkování. V okolí je mnoho turistických cílů: Rejvíz, Zlatokopecký skanzen, speleoterapeutická jeskyně, ozdravovna Edel, krásné hory a lesy. Město Jeseník a Lázně Jeseník jsou 20 km, do Polska 4 km.

Byt v Zlatých Horách představuje jedinečnou příležitost pro ty, kteří chtějí spojit život v přírodě s pohodlím moderního bydlení. Nechte se okouzlit krásou Jeseníků a udělejte z tohoto bytu svůj nový domov.

Videoprohlídka

Prodejní cena

1.690.000,- Kč

Dispozice

3d-pudorys pudorys

Milan Krupa

V roce 1979 jsem svou praxi zahájil výstavbou škol, prodejen, domovem pro seniory a také bytů na "Dubině". Od roku 1990 jsem se specializoval na obklady, dlažby a rekonstrukce nemovitostí. Úraz a doporučení lékařů mne přimělo opustit realizaci nemovitostí a vyhledat aktivity méně náročné na pohyb. Začala éra finančního poradenství v roce 2000, kde probíhaly komplexní služby včetně konzultací a poradenství ve výstavbě bydlení, pronájmu a správy nemovitostí. V roce 2020 jsem se vrátil k nemovitostem - realitní činnosti a logická je hlavně působnost pro Ostravu a okolí.

 


Milan Krupa

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF