Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Chata v Bílovci-Oderské vrchy

Prodejní cena 1.150.000,- Kč

Popis nemovitosti

Chata v chatové osadě v Oderských vrších

Nabízíme Vám k prodeji krásnou chatu v chatové osadě v malebných Oderských vrších v obci Bílovec-Stará Ves. Chata se nachází na pozemku o rozloze cca 400 m2 a disponuje přízemím, patrem s balkonem a podkrovím.

Komfortní ubytování pro celou rodinu

Chata nabízí ubytování pro celou rodinu. V přízemí se nachází místnost s kamny, kuchyňským koutem a jídelním stolem. Z obývací místnosti je vstup na terasu s posezením a grilem nebo schodiště do patra. Schodiště končí prostorem pro sociální zázemí s WC a sprchovacím prostorem. druhý vstup je do pokoje v patře.

V patře se nachází místnost s manželskou postelí a vstup na balkon s nádherným výhledem do okolí.  V podkroví je další prostorná dětská ložnice s pohodlnými matracemi a úložným prostorem.

Krásná příroda a mnoho aktivit

Chatová osada se nachází v krásné přírodě Oderských vrchů, která nabízí mnoho možností pro turistiku, cykloturistiku, houbaření a další aktivity. V blízkosti chaty se nachází také rybník, kde si můžete užít koupání nebo rybaření.

Investice do Vašeho volného času

Tato krásná chata v chatové osadě je ideální investicí do Vašeho volného času a Vaší rodiny. Pokud hledáte klidné místo pro relaxaci a odpočinek v přírodě, neváhejte a kontaktujte nás pro více informací a prohlídku.

Videoprohlídka

Milan Krupa

V roce 1979 jsem svou praxi zahájil výstavbou škol, prodejen, domovem pro seniory a také bytů na "Dubině". Od roku 1990 jsem se specializoval na obklady, dlažby a rekonstrukce nemovitostí. Úraz a doporučení lékařů mne přimělo opustit realizaci nemovitostí a vyhledat aktivity méně náročné na pohyb. Začala éra finančního poradenství v roce 2000, kde probíhaly komplexní služby včetně konzultací a poradenství ve výstavbě bydlení, pronájmu a správy nemovitostí. V roce 2020 jsem se vrátil k nemovitostem - realitní činnosti a logická je hlavně působnost pro Ostravu a okolí.

 


Milan Krupa

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF