Havířov 3+1-prodej bytu

Prodej plně vybaveného bytu 3+1 v Havířově, vhodný pro mladý pár

Popis nemovitosti

Byt 3+1 je v panelové zástavbě na sídlišti v okrajové části Havířova Šumbarku ve 3.NP z 8.NP. Lokalita je vhodná pro klidné bydlení . Možnost relaxace v přírodě, vyjížďky na kole a v zimním období pro běžky. Občanská vybavenost je v blízkosti. Byt se svými 78 m2 je nadstandardně vybavený a připravený k okamžitému využívání. Nábytek v pokojích, TV, vestavěné skříně v ložnici s manželskou postelí je součástí prodeje. Součástí bytu je komora na patře, samostatně uzamykatelná, prostorný a zasklený balkon s otvíravými bloky. Celý dům je po rekonstrukci, výměně oken a zateplení fasády.

Cena  bytu i včetně zařízení činí 2.800.000,-Kč, platba do fondu oprav 1.800,- Kč/m a energie vyúčtovatelné za teplo, teplou vodu, vodu, energie společných prostor a další služby spojené činí 2.200,-Kč/m.

Bližší informace u RM- Milan Krupa, 723 377 322

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt

Milan Krupa

Stodolní 1293/3, 702 00 Ostrava

milan@milankrupa.cz

mob:723 377 322

www.milankrupa.cz

 podpis-sakotmave-217     logo

Milan Krupa

Nemovitosti mne provází celý život. Nejdříve studium, pak realizace výstavby bytů, škol, prodejen a jiné občanské vybavenosti v rámci města Ostravy. Po sametové revoluci jsem deset let měl obkladačskou firmu s celorepublikovou působností. Po úraze jsem dvacet let podnikal v oblasti finančního poradenství.  S klienty jsme často řešili jejich bydlení. Prodej, koupě nebo rekonstrukce nemovitostí. Celou dobu mne to stále lákalo zpět k nemovitostem. Z těchto důvodů se z celé mé dlouholeté působnosti vyvinula cesta realitního makléře. Logická je působnost pro Ostravu.

 


Milan Krupa

Kontaktní formulář