Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Havířov 3+1-prodej bytu-REZERVACE

Prodej prostorného bytu 3+1 v podílovém vlastnictví-REZERVACE

Popis nemovitosti

REZERVACE--Hledáte nové bydlení v blízkosti přírody? A přesto s dobrou dostupností do Havířova nebo Ostravy? Toužíte po bytu, který je ihned k užívání bez nutnosti rekonstrukce? Láká Vás mít nízké měsíční náklady na bydlení?
Tohle vše a mnohem víc Vám nabízí tento byt 3+1 o výměře 78 m2 + balkon 3,5 m2, který je součástí panelového domu v klidné části Havířova. Bytový dům, je po revitalizaci (zateplená fasáda, stoupačky, balkony, plastová okna). Byt se nachází ve 3.NP. V domě je samozřejmostí přívod internetu a TV. Vytápění bytu je zajištěno dálkovým ústředním topením. Samotný byt je po rekonstrukci jádra, což znamená, že nový majitel již nemusí investovat čas ani peníze a může okamžitě byt užívat. V bytě je spousta úložného prostoru, šatna, vestavěné skříně a nábytek. K bytu náleží zděná komora (cca 4 m2). Měsíční náklady na bydlení jsou 4.000 Kč (teplo, vodné, stočné a ohřev vody 2.000 Kč, fond oprav 1.800 Kč, ostatní položky 200 Kč) + elektrická energie. Průkaz energetické náročnosti budovy bude dodán kupci. Byt je již k dispozici. Financování tohoto bytu je možné i prostřednictvím úvěru, se kterým Vám rádi poradíme. V blízkosti je veškerá občanská vybavenost (MÚ, sportovní areál, MŠ, ZŠ, pošta, nákupní zóna a mnohé další). Tento byt jistě zaujme nejen mladou rodinu, ale i toho, kdo hledá klidné bydlení s dosahem veškerého komfortu a přírody. Havířov je město v dosahu 15 minut jízdy do centra Ostravy, 20 minut jízdy do Beskyd pro sportovní vyžití, do 20 minut jste v Polsku pro nákupy.

Prodejní cena činí 1.690.000,-Kč včetně advokátní úschovy kupní ceny, právního servisu i odměny RK při exkluzivním zastoupení klienta.

Bližší informace u RM- Milan Krupa, 723 377 322

Videoprohlídka

Kontakt

Milan Krupa

Stodolní 1293/3, 702 00 Ostrava

milan@milankrupa.cz

mob:723 377 322

www.milankrupa.cz

 podpis-sakotmave-217     logo

Milan Krupa

V roce 1979 jsem svou praxi zahájil výstavbou škol, prodejen, domovem pro seniory a také bytů na "Dubině". Od roku 1990 jsem se specializoval na obklady, dlažby a rekonstrukce nemovitostí. Úraz a doporučení lékařů mne přimělo opustit realizaci nemovitostí a vyhledat aktivity méně náročné na pohyb. Začala éra finančního poradenství v roce 2000, kde probíhaly komplexní služby včetně konzultací a poradenství ve výstavbě bydlení, pronájmu a správy nemovitostí. V roce 2020 jsem se vrátil k nemovitostem - realitní činnosti a logická je hlavně působnost pro Ostravu a okolí.

 


Milan Krupa

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF