Ostrava,byt 3+1

Prodáno-reference

Popis nemovitosti

Byt je umístněn v klidné, zabydlené, vzrostlou zelení osazené a plně vybavené části sídliště Bělský Les. Okna kuchyně a obývacího pokoje jsou prosluněna z východu, ložnice s dětským pokojem ze západu. Z lodžie je zajímavý výhled přes sídliště na Bělský Les, vzdálený asi 200 m. 8.NP zajišťuje dostatek slunce i výhled.

V dosahu 10 minutové chůze je veškerá potřebná vybavenost včetně pošty, školy a školky, prodejen i MHD. Co je velkou výhodou, je i tato dostupnost odpočinkové zóny Bělského lesa. Před bytovým domem jsou vybudovány patrové, uzavřené parkovací garáže, na jejichž střeše jsou plochy pro sport. Ze štítové strany bytového domu je upravené a udržované hřiště pro mládež. Do 100 metrů je napojení na výpadovou tepnu ulice Plzeňské, která směřuje na Příbor, Mošnov, Rudnou a dálnici D1.


Dispoziční řešení bytu je velmi zajímavé. Byt je vystěhovaný a připravený pro další aktivitu. Tou mohou být zajímavé  variantydispozičních úprav (zvětšení koupelny, samostatná šatna, zvětšení dětského pokoje atd.) při celkové rekonstrukci, nebo nastěhování po úpravách tapet a podlahových krytin v ložnici, dětském pokoji a kuchyni. Umakartové bytové jádro i kuchyňská linka jsou původní z výstavby v 90 tých letech (92-93). To platí i o povrchových úpravách (tapety lepené přímo na panel) a podlahové krytiny-lepené lino. Pouze v obývacím pokoji je položena plovoucí podlaha, předsíň je provedena v dlažbě. Střecha bytového domu je dva roky po rekonstrukci, okna po výměně za plastové a fasáda je v jednání na revitalizaci. Součástí bytu je uzamykatelná sklepní kóje v suterénu. 

Průkaz en.náročnosti není vystaven. K dispozici je rozpis plateb na energie.

Videoprohlídka

Fotogalerie

Kontakt na makléře

Milan Krupa

Stodolní 1293/3, 702 00 Ostrava

milan@milankrupa.cz

mob:723 377 322

www.milankrupa.cz

 podpis-sakotmave-217     logo

Milan Krupa

Nemovitosti mne provází celý život. Nejdříve studium, pak realizace výstavby bytů, škol, prodejen a jiné občanské vybavenosti v rámci města Ostravy. Po sametové revoluci jsem deset let měl obkladačskou firmu s celorepublikovou působností. Po úraze jsem dvacet let podnikal v oblasti finančního poradenství.  S klienty jsme často řešili jejich bydlení. Prodej, koupě nebo rekonstrukce nemovitostí. Celou dobu mne to stále lákalo zpět k nemovitostem. Z těchto důvodů se z celé mé dlouholeté působnosti vyvinula cesta realitního makléře. Logická je působnost pro Ostravu.

 


Milan Krupa

Kontaktní formulář