Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Petřvald-pozemky pro výstavbu RD

Pozemky 2.531 m2 k prodeji

Popis nemovitosti

Exkluzivní Nabídka - Stavte si svůj sen na vlastní půdě!

Máme pro Vás jedinečnou příležitost v podobě pozemků o celkové rozloze 2.531 m² v klidné lokalitě nedaleko silnice z Petřvaldu na Havířov. Tyto mírně svažité pozemky na ulici Šumbarská jsou obklopeny vzrostlými stromy s listnatým porostem, které poskytují nejen estetiku, ale i přirozenou ochranu před větrem a sněhem.  Pozemky jsou situovány jen 1,2 metru pod úrovní ulice, což vytváří útulné a soukromé místo pro Váš nový domov.

Lokalita je ideální pro výstavbu bydlení, kde zástavba může pokrýt až 30 % ploch a stavba může mít až 2.NP + obytné podkroví. Elektrické vedení je již na dosah ruky na sloupech poblíž pozemku. Vodovodní přípojka je strategicky umístěna za cestou a chodníkem v zeleném pásu. Kanalizace je řešena moderně buď pomocí septiku, nebo vlastní čističky odpadních vod.

Tato lokalita se skvěle hodí pro vícegenerační bydlení (ideální pro 2 RD), kde zdravé stromy budou vaší přírodní bariérou a současně i zdrojem paliva pro útulné večery u krbu nebo grilování s rodinou a přáteli.

Nezapomeňte, že v blízkém okolí nejsou plánovány žádné další výstavby, takže klid a ticho jsou zde zaručeny.

Cena za tuto nezaměnitelnou příležitost je 2.500.000 Kč. (Pouze 978 Kč/m²!)

Nechte svou domovskou představu ožít na těchto unikátních pozemcích. Zajímáte se o více informací? Napište nám nebo zavolejte, jsme tu pro Vás!

Videoprohlídka

Milan Krupa

V roce 1979 jsem svou praxi zahájil výstavbou škol, prodejen, domovem pro seniory a také bytů na "Dubině". Od roku 1990 jsem se specializoval na obklady, dlažby a rekonstrukce nemovitostí. Úraz a doporučení lékařů mne přimělo opustit realizaci nemovitostí a vyhledat aktivity méně náročné na pohyb. Začala éra finančního poradenství v roce 2000, kde probíhaly komplexní služby včetně konzultací a poradenství ve výstavbě bydlení, pronájmu a správy nemovitostí. V roce 2020 jsem se vrátil k nemovitostem - realitní činnosti a logická je hlavně působnost pro Ostravu a okolí.

 


Milan Krupa

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF