Poptávka v okolí Prahy

1.požadavek: Budovu, která je vhodná pro sídlo firmy:  kanceláře (cca 300m) a sklady (cca 300-400m) + dostatečné parkování.

2.požadavek: Pozemek pro výstavbu malého developerského projektu (cca do 10-ti bytů), nebo nějakou nemovitost, která je vhodná pro rekonstrukci k tomuto účelu. Může to být i méně bytů, několik řadových domků, nebo dva domy a v každém třeba 3 byty. Variabilita možná

Popis nemovitosti

     Pro tento záměr je  velmi důležitá lokalita, tedy aby to bylo v oblasti: Dolní Počernice, Horní Počernice,          Štěrboholy, Jahodnice, Kyje, apod. Máme vyzkoušeno, jak komfortní je mít to kousek do práce, a zároveň mít dobrý spoj do Prahy a hlavní spojnice. Představa je pozemek cca 1.000-2.000 m,  nebo vhodná budova s pozemkem k rekonstrukci. Důležitý je příjezd a vhodné napojení na dálniční síť.

Zde není tak důležitá lokalita, ideální by byl okraj Prahy, nebo i středočeský kraj s dobrým napojením na dopravu do Prahy. Klient samozřejmě inklinuje k výše uvedené lokalitě z požadavku 1. Představa je buď v rámci zástavby 500-1000 m pro bytový dům, nebo 1-2 tis. m v okolí Prahy, ale s možností rezidentní výstavby.

Fotogalerie

Kontakt

 podpis-sakotmave-217 logo

Milan Krupa
Stodolní 3, 702 00 Ostrava
email: milan@milankrupa.cz 
tel: 723377322
www.milankrupa.cz

 

                                                                                        

Milan Krupa

Nemovitosti mne provází celý život. Nejdříve studium, pak realizace výstavby bytů, škol, prodejen a jiné občanské vybavenosti v rámci města Ostravy. Po sametové revoluci jsem deset let měl obkladačskou firmu s celorepublikovou působností. Po úraze jsem dvacet let podnikal v oblasti finančního poradenství.  S klienty jsme často řešili jejich bydlení. Prodej, koupě nebo rekonstrukce nemovitostí. Celou dobu mne to stále lákalo zpět k nemovitostem. Z těchto důvodů se z celé mé dlouholeté působnosti vyvinula cesta realitního makléře. Logická je působnost pro Ostravu.

 


Milan Krupa

Kontaktní formulář