Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Poptávka v okolí Prahy

1.požadavek: Budovu, která je vhodná pro sídlo firmy:  kanceláře (cca 300m) a sklady (cca 300-400m) + dostatečné parkování.

2.požadavek: Pozemek pro výstavbu malého developerského projektu (cca do 10-ti bytů), nebo nějakou nemovitost, která je vhodná pro rekonstrukci k tomuto účelu. Může to být i méně bytů, několik řadových domků, nebo dva domy a v každém třeba 3 byty. Variabilita možná

Popis nemovitosti

     Pro tento záměr je  velmi důležitá lokalita, tedy aby to bylo v oblasti: Dolní Počernice, Horní Počernice,          Štěrboholy, Jahodnice, Kyje, apod. Máme vyzkoušeno, jak komfortní je mít to kousek do práce, a zároveň mít dobrý spoj do Prahy a hlavní spojnice. Představa je pozemek cca 1.000-2.000 m,  nebo vhodná budova s pozemkem k rekonstrukci. Důležitý je příjezd a vhodné napojení na dálniční síť.

Zde není tak důležitá lokalita, ideální by byl okraj Prahy, nebo i středočeský kraj s dobrým napojením na dopravu do Prahy. Klient samozřejmě inklinuje k výše uvedené lokalitě z požadavku 1. Představa je buď v rámci zástavby 500-1000 m pro bytový dům, nebo 1-2 tis. m v okolí Prahy, ale s možností rezidentní výstavby.

Kontakt

 podpis-sakotmave-217 logo

Milan Krupa
Stodolní 3, 702 00 Ostrava
email: milan@milankrupa.cz 
tel: 723377322
www.milankrupa.cz

 

                                                                                        

Milan Krupa

V roce 1979 jsem svou praxi zahájil výstavbou škol, prodejen, domovem pro seniory a také bytů na "Dubině". Od roku 1990 jsem se specializoval na obklady, dlažby a rekonstrukce nemovitostí. Úraz a doporučení lékařů mne přimělo opustit realizaci nemovitostí a vyhledat aktivity méně náročné na pohyb. Začala éra finančního poradenství v roce 2000, kde probíhaly komplexní služby včetně konzultací a poradenství ve výstavbě bydlení, pronájmu a správy nemovitostí. V roce 2020 jsem se vrátil k nemovitostem - realitní činnosti a logická je hlavně působnost pro Ostravu a okolí.

 


Milan Krupa

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF