Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Poptávka pozemku a haly

Popis nemovitosti

Poptávka na pozemek a halu kolem Ostravy

Hledám pro klienta pozemek s průmyslovou halou vhodnou pro autoservis a STK v okolí Ostravy. Jsme specializovaná společnost v automobilovém průmyslu a potřebujeme prostor pro provozování našich služeb.

Pozemek o velikosti přibližně 2.500 m2 s halou o rozměrech cca 45 x 14 x 6,5 m, který by splňoval naše specifické potřeby pro průmyslové využití. Je důležité, aby hala byla vybavena dostatečně širokou příjezdovou cestou pro pohodlný přístup vozidel. Pokud je umístěn v průmyslovém areálu, to pro nás představuje dodatečnou hodnotu.

V rámci činnosti je také důležité, abychom měli možnost provádět STK (technickou kontrolu) vozidel. Proto bychom uvítali, kdyby na pozemku byla možnost vybudovat nebo již existovala příslušná zařízení pro provádění STK.

Jsme otevřeni nabídkám a ochotni jednat o podrobnostech.

Milan Krupa

V roce 1979 jsem svou praxi zahájil výstavbou škol, prodejen, domovem pro seniory a také bytů na "Dubině". Od roku 1990 jsem se specializoval na obklady, dlažby a rekonstrukce nemovitostí. Úraz a doporučení lékařů mne přimělo opustit realizaci nemovitostí a vyhledat aktivity méně náročné na pohyb. Začala éra finančního poradenství v roce 2000, kde probíhaly komplexní služby včetně konzultací a poradenství ve výstavbě bydlení, pronájmu a správy nemovitostí. V roce 2020 jsem se vrátil k nemovitostem - realitní činnosti a logická je hlavně působnost pro Ostravu a okolí.

 


Milan Krupa

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF