Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Prodej bytu 2+1 v Porubě

Popis nemovitosti

Byt v klidné lokalitě, avšak v centru Poruby u Hlavní třídy na ulici Čkalovova je družstevní 2+1 s balkonem a užitnou plochou 53 m2. Byt je vyklizený, vybílený a připravený k dalším aktivitám nového majitele (stěhování, rekonstrukce). Po doplacení úvěru na revitalizaci je možnost jednat o změně vlastnictví (cca 5 let). Velkou předností jsou nízké náklady na bydlení ve výši 3.687,-Kč/m. Náklady jsou bez el.energie a plynu. Jedná se o slunný byt, orientovaný balkonem na jihovýchodní směr do vzrostlého, zeleného dvora. Příčky i nosné stěny jsou vyzděné z cihel, jádro je kombinované z panelu a sololaku. Je původní s vanou a prostorem na pračku. Kuchyňská linka je zánovní, po výměně původní. Při rekonstrukci lze jednoduše propojit kuchyň a pokoj v jeden celek, zvětšit koupelnu. Je možno prodiskutovat se zájemci osobně.

Bytový dům je po revitalizaci, která obnášela zateplení fasády, výměny plastových oken, rekonstrukce výtahu i stoupaček. Parkování v lokalitě je na parkovištích v celé lokalitě. Kupní cena 2.600.000,- Kč je již včetně všech poplatků a právního servisu s advokátní úschovou.

Videoprohlídka

Milan Krupa

V roce 1979 jsem svou praxi zahájil výstavbou škol, prodejen, domovem pro seniory a také bytů na "Dubině". Od roku 1990 jsem se specializoval na obklady, dlažby a rekonstrukce nemovitostí. Úraz a doporučení lékařů mne přimělo opustit realizaci nemovitostí a vyhledat aktivity méně náročné na pohyb. Začala éra finančního poradenství v roce 2000, kde probíhaly komplexní služby včetně konzultací a poradenství ve výstavbě bydlení, pronájmu a správy nemovitostí. V roce 2020 jsem se vrátil k nemovitostem - realitní činnosti a logická je hlavně působnost pro Ostravu a okolí.

 


Milan Krupa

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF