Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem 3+1 Bazaly

Nájem 17.000,-Kč/m

Energie cca 5.000,-Kč/m

Popis nemovitosti

Pronájem: Prostorný byt, orientační plocha 99 m2 s výhledem na Ostravu a Beskydy

Nabízíme k pronájmu velký byt s orientační plochou 99 m2, který prošel částečnou rekonstrukcí. Byt se nachází v tichém domě s pouze sedmi bytovými jednotkami, což zaručuje klidné a pohodlné bydlení.

Klíčové vlastnosti:

Byt je ideální pro ty, kteří hledají klidné bydlení s výhledem a výbornou dostupností občanské vybavenosti. Pokud si ceníte pohodlí, prostoru a kvalitního bydlení, tento byt je právě pro vás. Neváhejte a domluvte si prohlídku ještě dnes!

Milan Krupa

V roce 1979 jsem svou praxi zahájil výstavbou škol, prodejen, domovem pro seniory a také bytů na "Dubině". Od roku 1990 jsem se specializoval na obklady, dlažby a rekonstrukce nemovitostí. Úraz a doporučení lékařů mne přimělo opustit realizaci nemovitostí a vyhledat aktivity méně náročné na pohyb. Začala éra finančního poradenství v roce 2000, kde probíhaly komplexní služby včetně konzultací a poradenství ve výstavbě bydlení, pronájmu a správy nemovitostí. V roce 2020 jsem se vrátil k nemovitostem - realitní činnosti a logická je hlavně působnost pro Ostravu a okolí.

 


Milan Krupa

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF