Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem komerčních prostor-Ostrava

P r o n a j a t o 

Popis nemovitosti

V zastoupení majitelů vám nabízíme k pronájmu komerční prostory v budově na Startovní 1, Ostrava. Budova se nachází  v zajímavé lokalitě u lesoparku Bělský les, sídliště Bělský les a Hrabůvky a na příjezdové trase od Mošnovského letiště, v dosahu tepny Rudné, dálnice D1 a nákupního centra Avion.

Kancelářské prostory jsou v 1.NP. Jedná se o dvě kanceláře č.18 a 19 o výměře 13,6 m2 a 10,9 m2, tedy celkem 24,5 m2. Zázemí je na patře. Po dohodě termínu s majitelem je možno účelově využívat školící, vybavený prostor v budově (viz foto). Dále je možno využívat službu přebírání a odesílání firemní pošty. Nemovitost má samostatné vytápění, napojení internetové služby od „PODY“ a přiveden optický kabel od T-Mobile. Nemovitost v r.2000 prošla celkovou rekonstrukcí včetně výměny plastových oken, elektro instalace, rozvodů síťových prvků včetně zabezpečení. Parkovací prostor před i za budovou je v ceně nájmu.

Samotné prostory jsou vyklizeny po předešlém nájemníkovi a připraveny. Podlahová krytina je tvořena zátěžovým kobercem. Viz fotodokumentace v inzerci. Prostory jsou vhodné pro kancelářské využití, zázemí malé firmy nebo pro firmu se zásilkovým e-shopem vzhledem k napojeni optickeho připojení, služeb „Zasilky", „ GLS", „Česká pošta" a dalších dopravců.

Požadovaný nájem činí 7.000,-Kč/měsíc bez DPH; služby zálohově s vyúčtováním 1x ročně činí 2.372,-Kč/měsíc včetně DPH. Nájem i služby se platí na daný měsíc v předstihu. Kauce je 7.000,-Kč (měsíční nájem). Provize pro RK je 10.000,- Kč plus DPH. Další, podrobnější informace v případě zájmu Vám poskytnu na mob. 723 377 322.

Milan Krupa

V roce 1979 jsem svou praxi zahájil výstavbou škol, prodejen, domovem pro seniory a také bytů na "Dubině". Od roku 1990 jsem se specializoval na obklady, dlažby a rekonstrukce nemovitostí. Úraz a doporučení lékařů mne přimělo opustit realizaci nemovitostí a vyhledat aktivity méně náročné na pohyb. Začala éra finančního poradenství v roce 2000, kde probíhaly komplexní služby včetně konzultací a poradenství ve výstavbě bydlení, pronájmu a správy nemovitostí. V roce 2020 jsem se vrátil k nemovitostem - realitní činnosti a logická je hlavně působnost pro Ostravu a okolí.

 


Milan Krupa

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF