Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem obchodních prostor Stodolní

50.000,-Kč/měsíc

Popis nemovitosti

Pronájem obchodních prostor

Nabízíme k pronájmu obchodní prostory s celkovou plochou 80 m2, ideálně situovaný vstup jak z ulice Nádražní, tak i ze Stodolní. Tato atraktivní nemovitost je k dispozici od 1. července 2024 a nachází se v jedné z nejžádanějších lokalit Ostravy.

Prostory nabízejí bezproblémový přístup díky bezbariérovému vstupu, což zajišťuje komfortní a snadnou dostupnost pro klienty. S nízkými provozními náklady se jedná o ideální příležitost pro podnikatele, kteří hledají prostředí s vysokým potenciálem.

Měsíční nájem činí 50.000,-Kč, což představuje vynikající hodnotu vzhledem k atraktivitě lokality a kvalitě prostor. Nezmeškejte příležitost stát se součástí této prosperující části města. Pro další informace či prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Milan Krupa: mobil 723 377 322

Provize pro RK: Měsíční nájem +DPH

Kauce 1 x měsíční nájem, služby 3.585,-Kč/m a el.energie-záloha cca 3.350,-Kč/m.

Milan Krupa

V roce 1979 jsem svou praxi zahájil výstavbou škol, prodejen, domovem pro seniory a také bytů na "Dubině". Od roku 1990 jsem se specializoval na obklady, dlažby a rekonstrukce nemovitostí. Úraz a doporučení lékařů mne přimělo opustit realizaci nemovitostí a vyhledat aktivity méně náročné na pohyb. Začala éra finančního poradenství v roce 2000, kde probíhaly komplexní služby včetně konzultací a poradenství ve výstavbě bydlení, pronájmu a správy nemovitostí. V roce 2020 jsem se vrátil k nemovitostem - realitní činnosti a logická je hlavně působnost pro Ostravu a okolí.

 


Milan Krupa

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF