Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem prostor-Ostrava

Zájemce v jednání

Popis nemovitosti

Nabízíme vám jedinečnou obchodní nebo kancelářskou nemovitost k pronájmu, se vstupem z ulice Prokopa Velikého, která prošla kompletní vnitřní rekonstrukcí a nachází se na ploše 80 metrů čtverečních. Tato moderní a prostorná nemovitost je ideální pro vaše podnikání nebo kancelářské potřeby.

Vytápění je zajištěno elektrickým přímotopem, což zaručuje efektivní a pohodlné vytápění během chladných měsíců. Sociální zázemí je umístěno mimo hlavní pracovní prostory, což poskytuje větší soukromí a komfort pro zaměstnance.

Nemovitost má vlastní parkoviště, což je velkou výhodou pro vás a vaše zákazníky. Můžete se tak vyhnout stresujícímu hledání parkovacího místa a snadno nakládat a vykládat zboží přímo ze dvora.

Lokalita této nemovitosti je jedinečná. Nacházíte se v blízkosti Náměstí Míru a kina Mír, což znamená, že budete mít vždy dostatek zákazníků a potenciálních obchodních partnerů ve vašem okolí. Tato živá lokalita nabízí také vynikající možnosti stravování a občerstvení.

Nájemní cena za tyto prostory činí 15.000,- Kč měsíčně, k tomu je třeba připočítat náklady na energii. Kauce ve výši jednoho měsíčního nájmu je požadována jako záruka.

Pro realitní kancelář je třeba připočítat odměnu ve výši 15.000,- Kč za úspěšné uzavření nájemní smlouvy.

Tato nemovitost je skvělou příležitostí pro rozvoj vašeho podnikání nebo kancelářských aktivit v centrální lokalitě s vynikající dostupností a všemi moderními vymoženostmi. Nezmeškejte tuto šanci a kontaktujte nás pro více informací a prohlídku.

Milan Krupa

V roce 1979 jsem svou praxi zahájil výstavbou škol, prodejen, domovem pro seniory a také bytů na "Dubině". Od roku 1990 jsem se specializoval na obklady, dlažby a rekonstrukce nemovitostí. Úraz a doporučení lékařů mne přimělo opustit realizaci nemovitostí a vyhledat aktivity méně náročné na pohyb. Začala éra finančního poradenství v roce 2000, kde probíhaly komplexní služby včetně konzultací a poradenství ve výstavbě bydlení, pronájmu a správy nemovitostí. V roce 2020 jsem se vrátil k nemovitostem - realitní činnosti a logická je hlavně působnost pro Ostravu a okolí.

 


Milan Krupa

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF