Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pronájem Stodolní 977

 

PRONAJATO

Popis nemovitosti

Pronájem komerčních prostor Stodolní 977/26, Ostrava

 Jedná se o pronájem komerční budovy, která je umístěna v lokalitě Stodolní a Porážkové ulice. Budova je v dobrém stavu, s vlastním pozemkem pro parkování asi 4 osobních vozidel. Jedná se o třípodlažní rohovou budovu, ve které je celkem 381 m2 kancelářských ploch, 102 m2 skladovacích ploch a 195 m2 plochy technického zázemí, schodiště, chodby a sociálního zázemí. Schodiště je prostorné, dobře prosvětlené. V místnostech přízemí jsou vesměs dlažby v ostatních patrech jsou zátěžové koberce. Na výšku druhého a třetího patra je osazeno prosklené, půlkulaté okno. To dodává místnostem zajímavý výhled a dostatek světla. Vytápění a ohřev teplé vody zajišťují centrálně instalované plynové kotle ve sklepních prostorách. 

Plochy je možno pronajmout až v 16 uzavíratelných prostorách ve všech třech patrech.  Tyto prostory mají různé výměry. Od nejmenší, která má výměru 9,2 m2 až po největší s výměrou 62 m2.  Plocha 1.NP (zvýšené přízemí) má 118 m2 kancelářských ploch, 2.NP má 132,8 m2 kancelářských ploch a 3.NP (podkroví) má 129,2 m2 kancelářských ploch. Každé patro má zhruba 40 – 50 m2 ploch schodiště, sociálního zázemí a chodeb. Dále je zde 1.PP (podzemní podlaží) o výměře 102m skladových ploch, vhodných pro archivaci administrativy, které jdou rozdělit také až do tří uzavíratelných celků. Schodiště, chodby, sociální zázemí a technické zázemí je zhruba ve výměře 195 m2.

Lokalita a adresa nemovitosti je velmi výhodná pro sídlo firem. Dostupnost MHD i vozidlem je velmi dobrá, v bezprostřední blízkosti je i vlakové nádraží Střed. Pro jednání na úřadech je zde výborná dostupnost i docházkou.

Budova je vhodná pro pronájem po patrech nebo i jako celek. Cena pronájmu bude projednávána individuálně s majitelem.

Pro další informace volejte 723 377 322 nebo pište na email milan@milankrupa.cz

 

Videoprohlídka

Dispozice budovy-půdorysy a výměry

1.PP - skladovací prostor
  
1.NP-přízemí
  
2.NP
  
3.NP-podkroví
 
 
 

Kontaktní informace

podpis-sakotmave-217 logo

Milan Krupa
Stodolní 3, 702 00 Ostrava
email: milan@milankrupa.cz 
tel: 723377322
www.milankrupa.cz

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF