Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům -Slezská Ostrava

Klidná, vilová lokalita pro bydlení nebo podnikání na Slezské Ostravě. 

                   Cena 12.000.000,-CZK 

 

 

Prodáno        

Popis nemovitosti

Chcete bydlet v prestižní lokalitě Ostravy? Umíte si představit večerní posezení na balkoně, a při západu slunce sledovat noční osvětlenou Ostravu a Beskydy? Máte svou představu o vnitřní dispozici svého bydlení? Mám pro Vás ve výhradním zastoupení prodej zajímavého rodinného domu o dvou podlažích, v prestižní lokalitě - Slezská Ostrava. Konstrukce nosných částí domu umožní snadnou úpravu dispozičního řešení místností dle představ. Dům je možno dispozičně upravit i pro potřeby sídla firmy nebo právní kancelář, zubní centrum atd.

Kvalita základů domu umožní i případnou nástavbu obytného podkroví. Novému majiteli bude odměnou překrásný výhled na město, klidné bydlení ve vilové zástavbě i snadná dostupnost do centra města. Na parcele o celkové ploše 799 m2 stojí tato nemovitost s užitnou plochou 180 m2. Zahrada kolem domu je udržovaná, skleník v zadní části zahrady je funkční. Tato zadní část zahrady je skrytá pohledům z ulice. Dům je po výměně oken za plastová, zateplení fasády a po výměně plynového kotle. Střecha je plochá a pravidelně ošetřovaná. Vnitřní část domu je řešena ve stylu roku 1976, roku dokončení. Průchozí obytná hala je vybavena funkčním zděným krbem, schodištěm a průchodem do další místnosti, původně určené pro jídelnu. Ta je propojena do kuchyně. Z haly je vstup do koupelny a samostatného WC. Garáž pro jedno vozidlo je s přímým vstupem do předsíně a dalším vstupem do technické části pro kotelnu s plynovým kotlem a východem na zadní část zahrady. V patře jsou tři samostatné, neprůchozí pokoje, sociální zázemí a kuchyňský kout. WC a kuchyňský kout lze lehce přepracovat na šatní místnost.

Průkaz PENB-"D".      

Cena 12.000.000,- Kč je včetně kompletního právního servisu a služeb.

Videoprohlídka

3D scan

Milan Krupa

V roce 1979 jsem svou praxi zahájil výstavbou škol, prodejen, domovem pro seniory a také bytů na "Dubině". Od roku 1990 jsem se specializoval na obklady, dlažby a rekonstrukce nemovitostí. Úraz a doporučení lékařů mne přimělo opustit realizaci nemovitostí a vyhledat aktivity méně náročné na pohyb. Začala éra finančního poradenství v roce 2000, kde probíhaly komplexní služby včetně konzultací a poradenství ve výstavbě bydlení, pronájmu a správy nemovitostí. V roce 2020 jsem se vrátil k nemovitostem - realitní činnosti a logická je hlavně působnost pro Ostravu a okolí.

 


Milan Krupa

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF