background

Prodejte lépe a za více

O mně

 

Po absolvování stavební školy v Opavě v roce 1979 jsem se přestěhoval do Ostravy, kde jsem se od té doby věnoval organizaci a realizaci výstavby ve Vyškovicích, Zábřehu, Hrabůvce, Dubině a částečně i v Hrabové až do roku 2000. Po roce 2000 jsem se začal věnovat finančnímu poradenství, které mi poskytlo příležitost prohloubit své znalosti a udržovat odbornost v oblasti nemovitostí. Během spolupráce s klienty jsem jim pomáhal najít vhodná a dostupná řešení týkající se jejich bydlení, a tím jsem si neustále rozšiřoval své zkušenosti.

Nemovitosti mě provází po celý můj život a z těchto důvodů se přirozeně k nim vracím naplno. Tyto stránky jsou určeny pro všechny majitele nemovitostí a také pro ty, kteří hledají nové bydlení, prostory k podnikání, pozemky nebo pronájmy. Cílem je poskytnout užitečné informace formou článků, tipů, postřehů a také odpovídat na vaše dotazy, které se pokusím zpracovat a odpovědět na ně co nejdříve.

V roce 2020 jsem ukončil finančně-poradenskou činnost a vrátil se k realitám. V červenci 2023 jsem zahájil spolupráci s firemním holdingem BIDLI a.s. pro možnost komplexnějších služeb pro klienty.

Pro využití mých dlouholetých zkušeností mne kontaktujte na:

Mob.:  723 377 322   

 

Souhlas s odběrem informací
Vaše jméno

ZDARMA

Tržní ocenění nemovitosti, technický stav nemovitosti a ostatní konzultace u kávy

JDU S DOBOU

Využívám moderní nástroje, sociální sítě a špičkové služby.

VYZNÁM SE

Tam kde pracuji, tam se i vyznám. Bydlím tu, znám to tu a mnoho nemovitostí jsem v minulosti i stavěl.

40
let zkušeností v nemovitostech
300 +
klientů
100 +
realizovaných staveb
Milan Krupa

Co nabízím

Nabízím aktivní spolupráci a bezplatné ocenění nemovitostí:

 

 

Zavolejte mi a společně připravíme Váš záměr s nemovitostí k realizaci.

Email:  milan@milankrupa.cz 

Mob.:  723 377 322  

 

Přihlaste se k bezplatnému odběru informací!!!!!!

Souhlas s odběrem informací

Nejnovější články

Všechny články

E-book

Co je dobré vědět před prodejem nemovitosti a nejčastější chyby, kterým je vhodné se vyhnout.....

7 nejčastějších chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů

 Vyplňte svůj e-mail a já Vám rád zašlu odkaz ke stažení E-booku. Milerád Vám mohu dodávat i další informace.

 

Nabídka nemovitostí

Celá nabídka

Realizované zakázky

Všechny nemovitosti

Reference

 • “Leo Žídek, Josefa Kainara 912/13, 721 00 Ostrava-Svinov Zhodnocení služeb V prvním pololetí roku 2021 jsem se shodou okolností stal likvidátorem dvou bytů v Ostravě-Porubě. Byty patřily dvěma starým paním, které v té době zemřely. Jedna z nich měla jako zákonitou dědičku svou dceru, která žije v Německu. Tu jsem v dědickém řízení zastupoval včetně likvidace jejího bytu prodejem. Zemřelou paní druhého bytu, která neměla již žádné blízké příbuzné, jsem byl v závěti určen, abych vyřídil veškeré záležitosti spojené s likvidací její pozůstalosti. Jelikož bych asi nebyl sám schopen tyto úkoly bezchybně provést, obrátil jsem se na realitního makléře p. Milana Krupu s žádostí o pomoc při prodeji obou bytů. Byl jsem mile překvapen, s jakou dokonalostí byly požadované prodeje vyřízeny. Jak přes všechna složitá vyjednávání s mnoha institucemi bylo dosaženo rychlého a úspěšného výsledku. Pokud bych měl zhodnotit práci pana makléře přiřazením hvězdiček spokojenosti, zvolil bych pro něj jejich maximální počet. Pana Krupu tak mohu bez výhrad doporučit každému, kdo by potřeboval službu makléře. ”
  Pan Žídek Leo
 • “Dobrý den, p.Krupa ,chtěli bychom vám touto cestou velmi poděkovat za váš přátelský a ochotný přístup při prodeji nemovitosti (rodinný dům).Dokázal jste nemožné a to,že jste dům prodal za výhodných podmínek a po splacení exekuce zůstalo mnoho volných finančních prostředků. Moc vám děkujeme že jste pomohl za vyřešení právních úkonů že to mnohdy nebylo vůbec jednoduché a určitě vás jako realitního makléře budeme doporučovat svým známým, přátelům, přejeme vám do budoucna hodně úspěchů v práci a v osobním životě. S pozdravem pan Kuhn,paní Ožanová”
  Paní Jozefa Ožanová se synem
 • “Kdybych měla hodnotit práci pana Krupy známkou jako ve škole určitě by dostal jedničku s hvězdičkou. Díky své snaze, profesionalitě a určitě i dlouholetým zkušenostem se mu podařilo to co vypadalo téměř nemožné. Jednalo se o můj byt, s jehož prodejem byly již od počátku dosti velké problémy, které neustále narůstaly. Presto se nakonec i za pomoci právníků prodej uskutečnil a tím mi spadl ze srdce obrovský kámen. Dokonce mi poradil se sháněním nového bydlení a doporučil i solidní stěhovací firmu. A to určitě každý realitní makléř nedělá. Za vše moc děkuji a přeji hodně zdaru v další práci.Hana Vějačková. ”
  Ing. Hana Vějačková, byt 3+1-Slezská Ostrava
 • “Při prodeji bytu jsem oslovila realitní kancelář Dreams. Konkrétně se mi věnoval p.Milan Krupa. Díky jeho profesionalitě, chování a ochotě vše proběhlo rychle a bez problému. Mohu všem doporučit. Moc děkuji. S pozdravem V.Buchtová”
  Věra Buchtová, byt Výškovice 3+1
 • “Zasláno dopisem, proto cituji: Hannover, 27.9.2021 Milý páne Krupo, srdečně a "slunečně" Vás pěkně zdravíme................S tímto malým pozdravem se chceme poděkovat u Vás za tu pilnou, spolehlivou, kompetentní a příjemnou práci. Jsme Vám velice vděční, že jste si pro nás rezervoval svůj čas a všechno tak rychle a positivně vyřídil. Jsme rádi, že naši vzácní přátele Marie a Leo Žídek nemají s námi dále práci...............1.000 krát za všechno děkujeme. Srdečně zdravíme Júrgen a Radka Ehlers”
  Radmila Ehlers-Hannover, byt Poruba 4+1
 • “Spolupráce s panem Krupou byla ve všech směrech vynikající. Jedná se nejen o výborného makléře, ale také velmi příjemného člověka, který zapůsobí svým klidem a velmi milým vystupováním. Další velkou devízou tohoto opravdového profesionála s bohatými zkušenostmi rovněž ze stavebnictví a finančních služeb je jeho důvěryhodnost, což je především v realitách naprosto klíčová vlastnost. Velmi se těším na další spolupráci.”
  David Kondělka, realitní makléř RK Sting, byt Bělský les 3+1
 • “Ráda bych touto cestou podala referenci – prodej svého bytu jsem řešila s panem Milanem Krupou. Musím říci, že spolupráce s ním byla naprosto skvělá. Pan Krupa je odborník v daném oboru, je flexibilní a vždy ochoten hledat řešení prospěšné pro všechny zúčastněné. Prodej mého bytu provázely určité komplikace, nicméně pan Krupa vše zvládl bravurně a s úspěchem. Původně jsem byla dost skeptická ke spolupráci s některou z mnoha realitních kanceláři, ale spolupráce, ochota a vstřícnost pana Krupy mě přesvědčila o opaku. Závěrem chci říci – pokud zvažujete prodej či koupi určité nemovitosti, s důvěrou se obraťte na pana Milana Krupu. Iva Janíková ”
  Iva Janíková, byt 3+1,Havířov
 • “Chci touto cestou poděkovat panu Krupovi za pomoc při zajištování nemovitosti pro sídlo mé společnosti. Díky vyhledání nemovitosti, poradenství po technické stránce a v neposlední řadě i zajištění financování máme již více jak 14 let stálé zázemí firmy.”
  Oldřich Sehnal, ATC Ostrava, koupě Startovní 1, 700 30 Ostrava
Všechny reference

Kontakt

Milan Krupa

Stodolní 1293/2, 702 00 Ostrava

milan@milankrupa.cz

mob:723 377 322

www.milankrupa.cz

      

 Pište, volejte, rád se s Vámi sejdu u kávy. 

Adresa

Stodolní 1293/2, 70200 Ostrava


Kontaktní formulář

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení