Reference


Spolupráce s panem Krupou byla ve všech směrech vynikající. Jedná se nejen o výborného makléře, ale také velmi příjemného člověka, který zapůsobí svým klidem a velmi milým vystupováním. Další velkou devízou tohoto opravdového profesionála s bohatými zkušenostmi rovněž ze stavebnictví a finančních služeb je jeho důvěryhodnost, což je především v realitách naprosto klíčová vlastnost. Velmi se těším na další spolupráci.

David Kondělka, realitní makléř RK Sting

Ráda bych touto cestou podala referenci – prodej svého bytu jsem řešila s panem Milanem Krupou. Musím říci, že spolupráce s ním byla naprosto skvělá. Pan Krupa je odborník v daném oboru, je flexibilní a vždy ochoten hledat řešení prospěšné pro všechny zúčastněné. Prodej mého bytu provázely určité komplikace, nicméně pan Krupa vše zvládl bravurně a s úspěchem. Původně jsem byla dost skeptická ke spolupráci s některou z mnoha realitních kanceláři, ale spolupráce, ochota a vstřícnost pana Krupy mě přesvědčila o opaku. Závěrem chci říci – pokud zvažujete prodej či koupi určité nemovitosti, s důvěrou se obraťte na pana Milana Krupu. Iva Janíková

Iva Janíková-Byt 3+1,Havířov

Chci touto cestou poděkovat panu Krupovi za pomoc při zajištování nemovitosti pro sídlo mé společnosti. Díky vyhledání nemovitosti, poradenství po technické stránce a v neposlední řadě i zajištění financování máme již více jak 14 let stálé zázemí firmy.

Oldřich Sehnal, ATC Ostrava, Startovní 1, 700 30 Ostrava