O mně


Po vystudování stavební školy v Opavě v roce 1979 jsem se přistěhoval do Ostravy. Od toho roku jsem se věnoval organizaci a realizaci výstavby Vyškovic, Zábřehu, Hrabůvky, Dubiny a i části Hrabové až do roku 2000. Po roce 2000 jsem působil ve finančním poradenství. Spolupráce s klienty mi dále umožnila se zajímat  o nemovitosti. Díky tomu jsem stále doplňoval své vědomosti a udržoval svou odbornost v oblasti nemovitostí. Řešili jsme společně jejich bydlení a mé zkušenosti jim vždy pomáhaly hledat vyhovující a dostupné řešení. Nemovitosti mne tedy provází celý život. Z těchto důvodů je přirozený můj plný návrat k nemovitostem.

Tyto stránky mají sloužit všem majitelům nemovitostí, nebo lidem, kteří hledají bydlení, prostory k podnikání,pozemky a pronájmy, jako zdroj užitečných informací. Ať formou článků, tipů a postřehů, nebo formou dotazů na mou osobu, které V krátkém čase zpracuji a odpovím na ně. 

Po tří leté spolupráci s firmou DREAMS Finance s.r.o. jsem v tomto roce 2020 zahájil spolupráci s realitní kanceláří Dreams Reality s.r.o., která má celorepublikovou působnost.

Využijte mých dlouholetých zkušeností ve stavebnictví a kontaktujte mne.

Email:  milan@milankrupa.cz 

Mob.:  723 377 322   

podpis-sakotmave-217

Souhlas s odběrem informací
40
let zkušeností v nemovitostech
300+
klientů
100+
realizovaných staveb
Milan Krupa

Proč právě se mnou?


ZDARMA


Tržní ocenění nemovitosti, technický stav nemovitosti a ostatní konzultace u kávy

JDU S DOBOU


Využívám moderní nástroje, sociální sítě a špičkové služby.

VYZNÁM SE


Tam kde pracuji, tam se i vyznám. Bydlím tu, znám to tu a mnoho nemovitostí jsem v minulosti i stavěl.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení